22.8. se sehrálo 1. kolo na domácím hřišti proti týmu FK Bohemia Poděbrady. Po prvním nepovedeném poločase, kdy Tuchlovice po proměněné penaltě prohrávaly 1:0, přišel druhý poločas - zde už mělo zápas zcela ve své moci domácí mužstvo. Po dvou proměněných penaltách došlo k otočení zápasu a Tuchlovice si tak připsaly svoji první výhru. Góly přispěl kapitán Martin Fitko (48., 60. minuta). Záznam utkání: http://vysledky.lidovky.cz/soutez2.php?id_soutez=15006
Za povedenou trefu proti Vykáni, která v 80. minutě ještě vykřesala jiskřičku naděje na body z toho zářijového klání, byl jeden z našich borců nominován do soutěže Fortuna gól snů. Po vítězství v prvním kole hlasování o gól týdne, byl "Brno" zařazen do nominace o gól měsíce září. Odkaz na nominaci a video, kde Švanci radí koho volit najdete níže. Hlasování běží jen do sobotního poledne a pro hlasování je třeba se na daném webu zaregistrovat. "Brno" tak předem děkuje za...