AFK Tuchlovice – AFK Sokol Semice

V osmém kole jsme přivítali hráče ze Semic. S týmem jsme už hráli několikrát takže jsme věděli co nás čeká. Do utkání jsme nastoupili skoro v plném počtu, až na Podraného, který je stále zraněný.
Od začátku zápasu jsme tlačili soupeře, hra se odehrávala pouze na jedné polovině hřiště. Jednou z velkých šancí pohrozili Tuchlovice již ve 13. minutě, kdy se po centru Balíka míče ujal Cabejšek, ale bohužel nemířil přesně a nikdo nezvládl dorazit jeho pokus do odkryté branky. První šance hostů přišla ve 26.minutě, kdy zůstal trestuhodně Koštíř úplně sám a mohl střílet. Avšak zastihl pouze připraveného Pospíšila. Naše velká chvíle přišla ve 34.minutě. Na roh Hajníka si naběhl Brož, kterému se snažil zmařit zakončení Hobík, ale místo toho jen prodloužil jeho střelu do sítě. Do konce poločasu jsme míč vesměs ovládali my, ale nedokázali jsme zakončit do sítě.
Druhá půle už pro nás tak příznivá nebyla. Bohužel po přestávce jsme úplně přestali hrát. První zákrok si Pospíšil připsal ve 46.minutě kdy zůstal úplně sám Švarc. Další šance jsme si moc připisovat nemohli. Jednou z větších šancí byla střela Pudila v 59.minutě, která bohužel šla moc vysoko. Temný okamžik se naskytl v 63.minutě, kdy se dokázal k balónu dostat Koštíř, protáhl se mezi obránci a z velkého úhlu propálil balón kolem Pospíšila. Po brance jsme opět přidali na důrazu, ale bohužel už jsme nedokázali navýšit skóre. Nepříznivý vývoj zápasu podtrhlo vyloučení Hafenrichtera a nepříjemné zranění Skořepy, který do utkání nastoupil až v jeho průběhu a po necelé půlhodině při snaze získat odražený míč, špatně došlápl. Bohužel si nepříjemně poranil koleno a na vyšetření jej musela odvézt sanitka. Příští týden nás čeká tým v daleké Kutné Hoře a hrát se zde bude již v 10:15.

 

AFK Tuchlovice: Pospíšil – Brnovják, Brož, Tirol, Hajník (K) – Hafenrichter, Pudil – Cabejšek , Kedroň, Balík  – Kraus