AFK Tuchlovice – FC Horky n. Jizerou 0:2 (0:0)

Ve 23. kole jsme na domácí půdě přivítali Horky. Je to tým z první příčky tabulky a my se na něj dobře připravovali. Úvod zápasu byl hodně nahoru dolu. Šance byly na obou stranách. Do šance se dostal například Pospíšil, který se snažil dostat odražený balón z malého vápna do sítě. Hezkou šanci měl i Procházka, kdy po rohu trefil břevno, ale ani jeden tým nedokázal uklidit balón do sítě. To pro nás bylo povzbudivé, když bylo během hry vidět, že s týmem z první příčky dokážeme držet krok. Hosté během prvního poločasu museli dvakrát nuceně střídat kvůli zranění, což nám samozřejmě hrálo do karet. Poločas však utekl bez proměněné šance a tak skončil stavem 0:0.

Druhý poločas začal být spíše v režii hostů. Stáhli jsme se do obrany a odvraceli útoky hostů. S ohledem bojovnost soupeře se trenér rozhodl vyztužit tým o zkušeného Brože a zpevnit tak naši defenzivní hru. Pro Brože to byly první jarní minuty a bohužel jich bylo jen pár. Po třech minutách špatně došlápl v souboji a poranil si koleno. Nahradil ho Jiránek. Nátlak na naši bránu se pomalu stupňoval a k naší smůle se povedlo hostům prolomit obranu. V 87. minutě vyslal Korec dlouhým balónem Cepku, který lobem našel na zadní tyči osamoceného Nádeníčka, který už jen uklidil do odkryté brány (0:1). Tento gól nás rozložil. A proto jsme umožnili hostům ještě jeden zásah. V 89. minutě po hezké kombinaci před naší brankou se dokázal uvolnit Šimek a osamocený proti svému jmenovci ještě zvolil přihrávku na volného Nádeníčka, ten trochu se štěstím dotlačil míč do sítě (0:2). Bylo to velmi kruté, když po 85. minut odoláváme vedoucímu týmu soutěže a poslední tři minuty zničí veškerou snahu. Příští zápas již musíme bodovat jinak se bodově velmi přiblížíme sestupovým příčkám. Po tomto kole jsme již šestí od konce s šesti bodovým odstupem od předposlední příčky. Příští zápas ( Neděle 29.4.) proběhne právě na hřišti předposledních Semic.

AFK Tuchlovice: Šimek – Fitko, Nejedlý, Tirol, Kala – Červenka, Hafenrichter (K), Kraus, Pospíšil Mik. – Kedroň, Procházka

Branky: 87´, 89´ Nádeníček

Videozáznam ze zápasu zde.

Domů » AFK Tuchlovice - FC Horky n. Jizerou 0:2 (0:0) » AFK Tuchlovice – FC Horky n. Jizerou 0:2 (0:0)