AFK Tuchlovice – FC Velim 2:0 ( 2:0 )

Trenér AFK Tuchlovice: “Letní příprava našeho týmu nebyla ideální, odešlo 6 hráčů – Brož, Nejedlý, Hafenrichter, Skořepa, Kedroň, Pudil, před časem i Hajník, očekávalo se, že se tým přestaví, doplní novými hráči a bude se budovat nové mužstvo. To se však nestalo, v přípravě začali hráči z dorostu, hráči z béčka, nikdo nový se neobjevil a navíc přestal fungovat Rada a Kala. Naštěstí se na vlastní žádost vrátil Šimek a po dlouhé pauze začal od srpna trénovat Hadrika. V posledním týdnu se připojil k mužstvu i Pudil, který se nedohodl s Vyšehradem. Na první utkání jsme se dohodli s Kedroňem a s Nejedlým, aby nám přišli pomoci. Je to proti fotbalovému myšlení, ale museli jsme zkvalitnit sestavu.

Nastoupili jsme ve složení, které nebylo špatné, ale prakticky spolu hrálo poprvé!! Zaměřili jsme se na náš výkon, semkli jsme se a celé utkání jsme táhli za jeden provaz. Chodili jsme do soubojů agresivně, plnili si své úkoly a první poločas jsme byli lepším týmem! Dali jsme 2 branky – Hadr načapal gólmana hostů v nesnázích a po vyhraném souboji dal první branku, potom Venca Kraus „profrčel” s míčem do šestnáctky a jeho prudký míč trefil Milan Pudil do sítě – 2:0. Hráli jsme slušně, ze zajištěného bloku, byli jsme lepší. Druhý poločas ale Velim přidala, měla více ze hry, vytvořila si spoustu standardních situací, my jsme ale dobře bránili. Chodili jsme do brejků, jeden z nich Cabejšek zakončil střelou do tyče, měli jsme postupně i další brejky, soupeř chodil „do plných” a s tím jsme si poradili. Zápas jsme odmakali, zaslouženě jsme vyhráli, musíme však upravit kádr A-týmu a kádr B-týmu, a hlavně posílit mužstvo, doplnit!!

AFK Tuchlovice: Šimek – Fitko (C), Nejedlý, Tirol, Brnovják  – Pudil, Kraus – Cabejšek, Procházka (46´ Kedroň), Pospíšil Mikuláš (36´ Červenka), (74´ Jalaghonia) – Hadrika (82´ Gerhardt)

Branky: 19´ Hadrika, 31´ Pudil

Videozáznam ze zápasu zde.

Fotogalerie ze zápasu zde:

Domů » AFK Tuchlovice - FC Velim 2:0 ( 2:0 ) » AFK Tuchlovice - FC Velim 2:0 (2:0)