AFK Tuchlovice – FK Bohemia Poděbrady 0:3 (0:1)

Ve 12. kole jsme doma přivítali nováčka v soutěži FK Bohemia Poděbrady. Nevěděli jsme co od týmu čekat, ale věděli jsme, že se krčí na předposledním místě, takže výhra byla “povinnost”.
Do zápasu jsme nevstoupili vůbec špatně. Hned od první minuty jsme si vytvářeli šance. Do výborných šancí se dostal Brnovják i Cabejšek, ale bohužel se nepoštěstilo a přišel trest. V 16. minutě se nám nepodařilo odkopnout poskakující míč od brány a propadl na zadní tyč k osamocenému Rulcovi, který zakončil do odkryté poloviny brány. Ač jsme prohrávali tlačili jsme soupeře dál. Bohužel jak se občas stane, neměli jsme den. Vytvářeli jsme si šance, stříleli jsme, ale prostě nám to tam nepadalo.

Druhý poločas jsme už trochu uvadli. Podřídili jsme se soupeřově tempu a i našich šancí výrazně ubylo. Ovšem soupeř šance nepřidával. Bohužel jsme soupeři pomohli my. V 56. minutě si dal nešťastně vlastní branku Fitko, když srazil střílený centr za záda bezbranného Šimka, a hosté tak vedli už 0:2. Poslední hřebíček do rakve přišel v 65. minutě zase od Rulce. Po povedeném autu hostů se snažil Tirol odhlavičkovat míč pryč od brány, ale bohužel jsme neohlídali volného Rulce na velkém vápně a ten přesně zakončil. Do konce zápasu jsme již moc šancí nepřidali a hosté už vůbec ne. Bohužel jsme tentokrát byli lepší a prohráli. Poslední tři zápasy budou velmi těžké. Hned příští zápas jedeme do Slaného, kde se nám výsledkově příliš nedaří. Hrát se bude už od 14:00 na hřišti ve Slaném.

AFK Tuchlovice: Šimek – Fitko (75´ Pilař), Tirol, Pudil (C), Brnovják (72´ Pospíšil Mikuláš) – Kubů, Procházka – Cabejšek (80´ Čižinský), Kraus (82´ Chochola), Červenka (57´ Jalaghonia) – Hadrika

Branky: 15´, 65´ Rulc, 56´(vl.) Fitko

Videozáznam ze zápasu zde.

Fotogalerie ze zápasu zde:

Domů » AFK Tuchlovice - FK Bohemia Poděbrady 0:3 (0:1) » AFK Tuchlovice - FK Bohemia Poděbrady 0:3 (0:1)