AFK Tuchlovice – FK Čechie Vykáň 1:4 (0:1)

V 8. kole jsme doma přivítali tým Vykáně, který se hřál na 2. místě tabulky. Do zápasu jsme nastoupili bez Kali, Tirola a Nejedlého. První poločas jsme úplně nezachytili. Nechávali jsme soupeři mnoho prostoru a ten toho využíval. Následný trest přišel v 35.minutě, kdy nedokázal odhlavičkovat centr Procházka a osamocený Dalekorej hlavou prostřelil Pospíšila.

Druhý poločas už byl více v naší režii. Hosty jsme tlačili, ale nedařilo se nám. Šance jsme zahazovali, někdy zasáhl Kruliš a my byli bezradní. Bohužel hosté byli produktivnější. Dělali jsme chyby a Vykáň je trestala. V 50. minutě přidal další gól Dalekorej a v 68. Vostárek. Vzpruha přišla až v 81. minutě, kdy se krásně pod břevno trefil Brnovják. Hosté moc neustáli náš důrazný fotbal, pořád se domáhali pískání faulů. I tak si ale právě Vykáň odvezla červenou kartu, a to Lesyk, který podruhé během druhé půle hasil protiútok domácích a po druhé žluté musel ze hřiště. Hosté si ovšem náskok s ohledem na naší nepřesnost pohlídali a nakonec ještě navýšili, když v 91. minutě dokonal hattrick Dalekorej. Bohužel nás Vykáň vyučila z produktivity a obrala tak o všechny tři body.

Příští týden se hraje v Poříčanech, což bude další velmi složitý zápas, protože na jejich hřišti se moc nevyhrává. Doma zatím ztratili pouze 1 bod. Hrát se bude v neděli 7.10. od 16:00.

Trenér AFK Tuchlovice: “ Máme tu smůlu, že nyní často hrajeme se soupeři, kteří jsou ve vrchní polovině tabulky. Dnes jsme hráli proti zatím nejlepšímu soupeři, který nás potkal. Prohrát jsme nemuseli, ale udělali jsme chyby a bohužel soupeř byl natolik kvalitní, že nás pokaždé potrestal. Na šance to bylo vyrovnané. Přístup našich hráčů mě ale těší.

AFK Tuchlovice: Pospíšil Martin – Pilař, Pudil (C), Procházka, Brnovják – Kubů, Kraus – Pospíšil Mikuláš (61´ Červenka), Jalaghonia (71´ Hodan), Cabejšek (79´ Čižinský)– Hadrika

Branky: 81´ Brnovják – 36´, 50´, 91´ Dalekorej, 68´ Vostárek

Videozáznam ze zápasu zde.

Fotogalerie ze zápasu zde:

Domů » AFK Tuchlovice - FK Čechie Vykáň 1:4 (0:1) » AFK Tuchlovice - FK Čechie Vykáň 1:4 (0:1)