AFK Tuchlovice – SK Hvozdnice 0:1 (0:0)

Novou sezonu jsme zahájili domácím zápasem proti Hvozdnici. Soupeř to pro nás nebyl nový a díky tomu jsme věděli že to nebude jednoduché. Oba týmy se chtěli v prvním utkání předvést. Za Tuchlovice nastoupili nové posily Chaloupka, Podraný a Tirol, dále se do hry zapojil i dlouhodobě zraněný Fitko.
Do zápasu jsme vstoupili se zápalem a již v osmé minutě jsme mohli jít do vedení, kdy po rohu Hajníka hlavičkoval Brnovják. Další ohrožení branky hostů přišlo ve 14. minutě kdy z dálky střílel Hadrika. První šance hostů se objevila až ve 31. minutě kdy se snažil dorážet balón do brány kapitán Třešňák, jeho střelu se ale povedlo odvrátil, nové posile Tuchlovic, Tirolovi. Do konce poločasu jsme si vypracovali ještě několik šancí, ale bohužel žádná nebyla zakončena do sítě.
Do druhé půle jsme šli s jasným úkolem, dát gól a vyhrát. Šancí jsme měli mnoho a hra byla převážně jen na jedné půlce. Jednou z nich byla v 61. minutě střela Skořepy, ale ta šla bohužel nad břevno. Smutnou minutou se ovšem stala 64. Po rohovém kopu se nepovedlo uklidit míč do bezpečí a tak situace využil Hnilička, který střílel z velkého vápna a bohužel Šimka prostřelil. Po gólu se hra opět přesunula před bránu hostí, ale ani statistika střel 10:2 pro domácí nestačila na vítězství.
Příští kolo zavítáme do Klíčan, kde se hraje v sobotu už v 10:15. Klíčany jsou pro nás velká neznámá, ale i tak jedeme napravit domácí ztrátu tří bodů.

AFK Tuchlovice: Šimek – Brnovják (88´ Gerhardt), Podraný, Tirol, Hajník (K) (85´ Fitko) – Hafenrichter, Pudil – Kraus (66´ Balík), Chaloupka (55´ Cabejšek), Skořepa – Hadrika

SK Hvozdnice: Hubínek – Rochl, Petschl, Neuman, Matys – Hnilička, Hodosi (76´ Obermajer), Dolejš, Třešňák (K), Tomanec – Mráz (90´ Artimovič)

Branky: 65´ Hnilička