AFK TUCHLOVICE – SK LHOTA 0:3 (0:2)

V desátém kole před námi stálo velké derby se Lhotou. Po prohře v Kutné Hoře jsme si chtěli spravit náladu. Ve Lhotě se stále nachází naši bývalí hráči a o to byl zápas vyhrocenější. Velkou změnou pro nás byl nový trenér, který stihl z týmem pouze před zápasový trénink. Jedná se o pana Karla Příhodu a už kvůli tomuto novému impulzu jsme chtěli vyhrát.

Do první půle jsme nastoupili bojovně, ale bohužel jak už je naším problémem v celé sezóně, nedostáváme se do zakončení. Opět nám za tento prohřešek přišel trest. Po faulu na naší polovině se k balónu postavil Eric Kwame Adjei a ač jeho nenašel střelce, tak odražený míč do brány dorazil Kudela. Hra se stále přelévala nahoru a dolů. Ani hosté neměli mnoho příležitostí ke vstřelení branky, ale bohužel pro nás jejich produktivita vycházela lépe. Proto ve 41. minutě přidal Šalamoun další branku. Do kabin se šlo tedy za stavu 2:0.

Druhý poločas nepřinesl žádnou větší změnu. Sice více přibývalo šancí domácích, ale opět bez gólového úspěchu. Pěknou šanci jsme viděli třeba v 58. minutě kdy na centr Chaloupky nedosáhl Cabejšek a balón proletěl pouze kolem brány. Takových vyložených šancí jsme si vytvořili několik, nicméně nám vždy scházel “krok”.  Do naší otevřené obrany pak přidal pojistku v 92.minutě po dlouhém nákopu Denys Danylych. Nebylo nám přáno a proto první zápas pod vedením nového trenéra nedopadl dobře.

AFK Tuchlovice: Šimek – Tirol, Brož, Nejedlý, Hajník (K) – Hafenrichter (74´ Brnovják , 90´ Pospíšil), Pudil – Cabejšek, Chaloupka (64´ Fitko), Kedroň – Kraus

Branky: 23´ Kudela, 41´ Šalamoun, 92´ Danylych