AFK Tuchlovice – SK Rejšice 2:0 (2:0)

Ve třetím kole jsme doma přivítali nám již známého soupeře, SK Rejšice. Tým skončil v minuté sezóně jen o bod pod námi, proto bylo více než jasné že to bude těžký boj.

Do boje jsme šli s cílem konečně letos získat tři body které nám doposud nebyly přány. Měli jsme od začátku navrch a to díky tomu že jsme od začátku chtěli dát gól. Hosté se snažili nás přehrát hrou ale k zakončení se moc nedostali. Naše nasazení se vyplatilo již v 29. minutě kdy po rohu Hajníka střílel hlavou Brnovják, kterého ještě Novák vychytal. Ovšem na dorážku podzimní posily, TIrola, byl již krátký a tak jsme šli do vedení. Další veselou chvílí byla 42. minuta když se Hadrika dokázal před bránou s balónem zorientovat a propálil gólmana. DO kabin jsme šli tedy pro nás s velmi pozitivním výsledkem a s odhodláním přidat další góly aby byly tři body pojištěny.

V druhém poločase se i hosté dostaly do více šancí. Několikrát pálili těsně vedle tyče. Tým domácích podržel i mladý gólman Pospíšil, který prozatím vystřídal Šimka. Góly jsme mohly přidat ale ne vždy nám byla brána dost velká. Velmi důležitý úkol, udržet nulu, byl splněn a proto příští týden, v dalším domácím zápase, bude snad nálada uvolněnější a přičteme si další tři body.

Trenér AFK Tuchlovice: “S velmi těžkým soupeřem jsme odehráli výborné utkání, Rejšice přijeli s mladým týmem, rychlí hráči, běhaví, dobrá kopací technika, prakticky nás k ničemu moc nepouštěli, držely míč a hráli dobře. Přesto se ve 29. minutě prosadil Tirol, když dorazil míč do branky, a když těsně před poločasem zvýšil Hadr na 2:0, vytěžili jsme z minima, maximum! Ve druhé půli to byl boj, prostřídali jsme, do hry šli 4 čerství hráči a vítězství jsme si pohlídali. Pochválit musím celý tým, za jednotlivce určitě Pospíšila v brance, který chytal poprvé od Jíloviště a podržel mužstvo výborným výkonem, na poslední chvíli nastoupil i Kedroň, odmakal si svoje a 70 minut byl znát. Dobré je, že jsme neinkasovali, a můžeme se věnovat dalšímu zápasu s Příbramí, která postoupila do kraje!! Hrajeme opět doma!!”

AFK Tuchlovice: Pospíšil – Brož, Pudil, Tirol, Hajník (K) – Hafenrichter, Chaloupka (77´ Fitko) – Kedroň (72´ Balík), Kraus (60´ Podraný) (87´ Pospíšil), Brnovják – Hadrika

Branky: 29´ Tirol, 43´ Hadrika