AFK Tuchlovice – Sparta Kutná Hora 1:2np (0:1)

V 10. kole jsme přivítali doma tým z Kutné hory. Kutná se hora se hřeje na prvních příčkách takže chtěli potvrdit roli favorita. Do zápasu vstoupili lépe a hned v 15. minutě se Franc mohl radovat, když se mu povedlo prostřelit Šimka. Soupeře jsme tlačili, ale bez větších šancí. První půle tedy nepřinesla ovoce. Spíše jsme se bránili a doufali, že nedostaneme další gól.

Druhá půle byla už lepší. Dostávali jsme se do šancí, ale ne a ne nám to tam spadnout. Naštěstí soupeř nedokázal navýšit své skóre, takže jsme stále byli při chuti vyrovnat. Ke konci zápasu už se to zdálo být ztracené ale jako celou sezónu jsme se do posledního hvizdu nevzdávali. A nakonec v 91. minutě přišla naše spása v podobě Tirola. Po faulu na Červenku se k trestnému kopu postavil Procházka. Do vápna si šel stoupnout i náš největší obr Šimek, neboť už nebylo co ztratit. Po centru na zadní tyč však dokázal šikovně nastavit nohu Tirol a sklepnul míč přímo k tyči 1:1). Šlo se tedy na penalty. Tam se nám tentokrát bohužel nepoštěstilo. I když Šimek dvě penalty chytil nestačilo to, bohužel u nás se netrefili Pudil, Cabejšek a Tirol a proto jsme “urvali” pouze jeden, ale velice cenný bod.

AFK Tuchlovice: Šimek – Pilař (52´ Červenka), Tirol, Pudil (C), Brnovják – Kubů, Kraus (85´ Hodan) – Pospíšil Mikuláš, Procházka, Cabejšek – Hadrika

Branky: 93´ Tirol – 15´ Franc

Videozáznam ze zápasu zde.

Fotogalerie ze zápasu zde:

Domů » AFK Tuchlovice - Sparta Kutná Hora 1:2np (0:1) » AFK Tuchlovice - Sparta Kutná Hora 1:2np (0:1)