AFK Tuchlovice – TJ Klíčany 2:1 (0:0)

Trenér AFK Tuchlovice: “Po dvou kolech jsme měli pouze 3 body, museli jsme nutně bodovat, během týdne se povedl přestup Jakuba Kubů z Kladna, ten s námi i trénoval, nastoupil v základní sestavě. Těsně před utkáním se omluvil Kraus, to byla studená sprcha, řešili jsme složení týmu, krajních beků, nakonec se Pudil posunul na stopera vedle Tirola, na pravého beka se vrátil Fitko a levou stranu měl na starost Brno ve spolupráci s Pospíšilem, měli se měnit a doplňovat. Po dlouhé době přišel na utkání Kala, museli jsme hrát na dva hroty, do sestavy se vrátil Cabejšek.
Čekali jsme, že Klíčany jako zkušené mužstvo budou držet míč a diktovat hru, opak byl pravdou, my jsme hráli a Klíčany se stáhli na vlastní polovinu a bránili! Celý první poločas jsme marně dobývali Klíčanskou branku, soupeř dobře bránil a snažil se chodit do brejků – přes Krimláka!
V poločase jsme nabádali k trpělivosti a pracovitosti, že šance přijdou. Po hodině hry přišla první šance soupeře a Minha propálil Pospíšila! My jsme reagovali okamžitě – po SS Hadr odražený míč narval do sítě a bylo vyrovnáno. Za protesty byl vyloučen gólman hostí, my jsme vystřídali – Procházka šel dolů a Jalaghonia 5 minut před koncem zpracoval dlouhý pas Fitka a prostřelil brankáře Zamazala. Potom i v deseti nás zatlačil soupeř na naší polovinu, výsledek jsme si už ale pohlídali! Jsou to cenné 3 body, posunuly nás na 4. místo v tabulce, nyní nás čeká ve středu pohár ve Vinařicích (17:30) a v sobotu jedeme do Příbrami, kde hrajeme důležitý zápas se Spartakem (17:00).

AFK Tuchlovice: Pospíšil Martin – Fitko (C), Pudil, Tirol, Brnovják – Kala, Kubů – Cabejšek, Procházka (67´ Jalaghonia), Pospíšil Mikuláš (90´ Červenka) – Hadrika

Branky: 60´ Hadrika Lukáš, 85´ Jalaghonia Vasil – 59´ Minha David

Domů » AFK Tuchlovice - TJ Klíčany 2:1 (0:0) » AFK Tuchlovice - TJ Klíčany 2:1 (0:0)