ČLU Beroun – AFK Tuchlovice 6:3 (3:1)

V posledním podzimním kole jsme vyjeli na hřiště do Berouna. Vzhledem ke špatným terénním podmínkám se zápas musel odehrát na hřišti s umělým povrchem. Do utkání nezasáhl zraněný Hajník, Kedroň a nemocný Tirol. První poločas byl spíše v naší režii i když na skóre to nemělo vůbec žádný vliv. První gól jsme inkasovali již ve 4. minutě kdy skóroval Krčma po špatné rozehrávce Pospíšila. My jsme si první větší šanci vypracovali ve 12. minutě, ale střela Krause byla zblokována obráncem. Takových podobných šancí jsme měli víc a zakončení nám tak opět dělalo velký problém. Domácí moc šancí neměli, ale když tak končili vesměs v síti. V 29. minutě  se po narážečce trefil Krůta. A do půle přidal Horel ještě jeden (3:0). Nevzdávali jsme se a konečně se usmálo štěstí i na nás. Ve 42. minutě se trefil Hadrika. Do kabin se šlo tedy za stavu 3:1.

Do druhé půle se nám nenastupovalo vesele. Manko bylo o dva góly, ale vzhledem k průběhu první půle jsme nevěšeli hlavu a věřili, že skóre zvládneme otočit. A druhý poločas opravdu začal z vesela. Již v první minutě mohl jít do úniku Cabejšek, ale byl faulován. A hned ve 47. minutě se po centru Krause trefil do sítě Brnovják a stáhl skóre na 3:2. Nastolené tempo jsme však neudržely a tlak opadl. Šance nerostly ani na jedné straně. Ovšem my jsme domácím dost pomáhali. Nepřesné přihrávky, zbrklost  a nesoustředěnost napomohly domácím k dalšímu gólu. A nebyl poslední. Během deseti minut se trefili ještě dvakrát. Za stavu 6:2 jsme věděli, že zápas pro nás nebude příznivý. Jako cenu útěchy doklepl Hafenrichter v 83. minutě gól po sraženém přímém kopu Krause.

Poslední zápas a prohra 6:3 nebylo to co jsme si představovali. V zimní přípravě se budeme muset zaměřit na střílení branek, což je v letošní sezóně největší problém. Příliš často se nám stávalo, že se podařilo soupeře herně předčit, ale ztroskotali jsme na zakončení.

AFK Tuchlovice: Pospíšil Martin – Fitko, Brož, Nejedlý, Brnovják – Kraus, Pudil – Hafenrichter (K) , Cabejšek, Pospíšil Mikuláš (58´ Chaloupka) – Hadrika

Branky: 5´ Krčma, 30´ Krůta, 41´,65´,71´ Horel, 64´Markvart – 43´ Hadrika, 47´ Brnovják, 84´ Hafenrichter