SK Hvozdnice – AFK Tuchlovice 2:0 (1:0)

Ve druhém kole jsme zavítali hřiště ve Hvozdnici. Po vítězství z minulého víkendu jsme byli nabuzeni a chtěli urvat další body. Bohužel zápas se nám vůbec nevydařil. Chyběli nám někteří hráči, navíc už během první půle musel střídat Brnovják a tak jsme se v zápase vcelku trápili. Ač tým známe a víme, že celá jejich hra stojí na dvou hráčích, ( Třešňák a Mráz ) nedokázali jsme je uhlídat. Navíc jsme bohužel pálili naše šance a po dvou zbytečně darovaných příležitostech ke skórování, kterými soupeř nepohrdl jsme domů odjeli bez jediného bodu a porážkou 2:0.

Trenér AFK Tuchlovice: “Přijeli jsme s některými problémy, Jalaghonia odjel na dovolenou, Cabejšek byl pryč, nemáme krajní beky, tak museli hrát na nezvyklých postech Pospíšil a Procházka, Brno hrál se sebezapřením a musel střídat ve 35.minutě, Fitko se vysunul na hrot a měl dávat finální přihrávky, to se bohužel vůbec nepovedlo – bez pohybu, statický, dost s nadváhou! Začali jsme pod tlakem, soupeř byl běhavější, pohyblivější, měl daleko větší touhu vyhrát,my statický, pomalí. Po 15 minutách se hra vyrovnala, Hvozdnice měla převahu, ne ale šance, Hadrika se dostal do šance, chyběl krok! Tirol zahrál nesmyslnou malou domů, v souboji Šimka a útočníka jsme propadli a Hvozdnice vedla díky nám 1:0! Po poločase jsme chtěli na soupeře vlítnout, to se nám ale nějak nevedlo, Hvozdnická VIP dvojka Třešňák a Mráz si s námi poradila, Mráz pohodlně zvýšil na 2:0 a zápas se dohrával. Za zmínku stojí ještě 2 akce Hadriky, který byl poprvé faulován v šestnáctce a podruhé nedokázal narvat míč do sítě.
Hvozdnice byla běhavější a to je zarážející, ale my si musíme přiznat, že někteří hráči vůbec netrénují, chodí jen hrát zápasy, a hlavně máme v základu 5 hráčů, kteří mají 20 kg nadváhu a s tím se opravdu náročný fotbal hrát nedá!!!

AFK Tuchlovice: Šimek – Pospíšil Mikuláš, Nejedlý, Tirol, Procházka  – Kedroň (78´ Hodan), Pudil, Kraus, Brnovják (38´ Červenka) – Fitko (C) (65´ Kacafírek), Hadrika

Branky: 17´, 60´  Mráz Lukáš

Videozáznam ze zápasu zde.

Fotogalerie ze zápasu zde:

Domů » SK Hvozdnice - AFK Tuchlovice 2:0 (1:0) » SK Hvozdnice - AFK Tuchlovice 2:0 (1:0)