SK Slaný – AFK Tuchlovice 3:1 (3:1)

V 27. kole jsme zavítali na hřiště SK Slaný. Do utkání se nezapojili Kedroň, Kala, Rada a stále zraněný Chaloupka. Po zranění se naopak vrátil Brnovják. Bohužel se nám zápas hned od prvních minut nedařil. Hned v první minutě nám domácí utekli a z rychlého protiútoku se Tikovskému povedlo zavěsit patou míč do sítě (1:0). Snažili jsme se dostávat do šancí, ale domácí nás moc nenechali. Bohužel hned po pár minutách jsme Slanému darovali další gól, když se Tirol vrhl skluzem do stříleného centru z levé strany a balón nešťastně zavěsil o břevno do vlastní branky (2:0). Ani to nás bohužel nenakoplo a dále jsme se trápili. Nadějný okamžik přišel v 19. minutě, kdy po dalekonosné střele Fitka neudržel míč v rukavicích Sedlák, a Brnovják který akci dohrával si došel na brankáři domácích pro penaltu. K té se postavil opět Fitko a s přehledem jí proměnil (2:1). Ovšem nadšení ze stažení náskoku domácích netrvalo dlouho. Již po pěti minutách se po další hrubé chybě naší obrany trefil Hořejší a vrátil Slanému dvougólový náskok (3:1). Do konce poločasu si ani jedna strana nevybudovala větší šance. Takže do kabin se šlo za stavu 3:1.

Druhý poločas už žádné ovoce nepřinesl, a to ani na jedné straně. Šancí bylo velice málo a střel na branku ještě méně. Zápas tak skončil po našem bídném výkonu a soupeřově trestání naších chyb 3:1. Další kolo se nebude hrát v sobotu, ale až ve středu 6.6. 2018 od 18:00 na hřišti Tuchlovic. V sobotu 2.6. se odehraje exhibiční utkání v rámci oslav 90. let fotbalu v Tuchlovicích.

Hodnocení trenéra AFK Tuchlovice: “Byl to pro nás zápas, kdy jsme se mohli hodně přiblížit záchraně v přeboru, potřebovali jsme tedy nutně bodovat! Začali jsme ale špatně, Slaný do nás vlítlo a vynutilo si velkou převahu! Tu dokázal Tichovský po naší nejisté rozehrávce využít hned ve 2.minutě a když si potom dezorientovaný Tirol dal vlastní gól, bylo to na debakl! Za 10 minut ale využil náš ,,závar” před brankou soupeře Brno a po jasném faulu byla nařízena penalta. Tu bezpečně proměnil Fitko a byli jsme ve hře! Za 5 minut ale nabídl Nejedlý nesmyslnou přihrávkou prsama šanci pro Hořejšího a ten propálil Fraňka – 3:1. Tak skončil poločas, domácí byli rychlejší a tvrdší v soubojích.
Ve druhé půli jsme chtěli dát co nejrychleji kontaktní branku, Slaný ale pozorně bránilo, těžko jsme se tam dostávali, Caby mohl snížit, ale nedal. Měli jsme na střídání pouze 2 hráče, ostatní borci nemohli!!!! Z jakýchkoliv důvodů, neděláme pro záchranu maximum, někomu to je asi jedno!!! Dohrávali jsme zápas i s dorostencem Hodanem, nikdo jiný nebyl……..

AFK Tuchlovice: Franěk – Fitko, Nejedlý, Tirol, Brnovják – Hafenrichter (K), Pudil –  Červenka (62´ Pospíšil), Procházka (81´ Hodan), Cabejšek – Kraus (62´ Hodan)

Branky: 2´ Tikovský, 9´ Tirol (vl.), 24´ Hořejší – 19´ Fitko (p.)

Videozáznam ze zápasu zde.

Domů » SK Slaný - AFK Tuchlovice 3:1 (3:1) » SK Slaný - AFK Tuchlovice 3:1 (3:1)