SK Spartak Příbram – AFK Tuchlovice 2:1 (0:1)

Trenér AFK Tuchlovice: ” Celý zápas jsme v podstatě dodrželi taktiku, kterou jsme si řekli. První poločas vyšel podle našich představ, i když jsme moc šancí neměli, dali jsme krásný gól. Musím upřímně přiznat, že soupeř v druhém poločase zaslouženě vyrovnal také nádhernou brankou, která se nedala chytat. Takže ten stav 1:1, byl naprosto zasloužený. Vzhledem k tomu, že jsem ještě nestihl s naší obranou nacvičit a natrénovat nějaké situace a díky tomu jsme dostali druhý gól. Potom už jsme jen doháněli. Bohužel jsme nedali ani penaltu. Je to smolná prohra, měli jsme odtud přivést minimálně bod. Je to škoda nepřivést z Příbrami ani bod.

AFK Tuchlovice: Pospíšil Martin (81´ Šimek)– Fitko (C) (4´ Pilař), Pudil, Tirol, Brnovják – Jalaghonia, Kubů – Pospíšil Mikuláš, Kraus, Červenka (64´ Procházka)– Hadrika

Branky: 56´ Rampa Matěj, 61´ Vašek Martin – 30´ Kraus Václav