Sokol Nespeky – AFK Tuchlovice 2:1 (0:1)

Ve 22. kole jsme zavítali na hřiště Nespek. Tento tým na tom byl v tabulce obdobně jako naši borci, proto bylo důležité tento tým porazit a posunout se v tabulce o příčku výše a bodově dále od sestupových vod. Bohužel nám opět chybělo velké množství hráčů (Pudil, Cabejšek, Brož, Rada a Kala), takže na soupisce zůstali pro střídání jen dvě jména. Do zápasu jsme vletěli bojovně a s odhodláním. V prvních 10 minutách jsme měli tři velké příležitosti, z toho největší Kedroň, který napálil tyč. Hra domácích byla vcelku důrazná, ale herně jsme měli na vrch my. To se také ukázalo již ve 20. minutě, kdy po ose Fitko, Brnovják, Kraus poslední jmenovaný krásnou ranou z první otevřel skóre. To nás ještě více nakoplo a byli jsme odhodláni nechat na hřišti všechno. Do konce poločasu jsme na hřišti vládli, ale nebylo nám přáno zvýšit náskok. Do kabin se tedy v poločase šlo za stavu 0:1 pro Tuchlovice.

Bohužel jak se nám letos často stává, druhý poločas už tak slavný nebyl. Na hřiště jsme nastoupili bez zájmu a chtíče navýšit náskok. Přirozeně přišel trest, když v 52. minutě se štěstím prošel obranou Pešta a prostřelil Fraňka (1:1). Bohužel ani tento gól nás nenakopl k tomu abychom začali hrát a tak přišel trest další. V 59. minutě se po rohu trefil hlavou Mikolanda a my tak náhle během sedmi minut prohrávali (2:1). Ani tento gól nás neprobral a už jsme jen odvraceli stálý útok hostí. Bohužel další tragický bod v zápase přišel v 79. minutě, kdy Fraňka zbytečně dojel Mikolanda. Franěk musel hřiště s nateklým kolenem opustit a do brány se postavil Martin Pospíšil. Ten již zápas dochytal bez dalšího obdržené branky, bohužel však branka nepadla ani na druhé straně a zápas tak skončil 2:1. Byl to pro nás důležitý zápas a my ho nezvládli. Příští zápas nás čekají první Horky nad Jizerou.

AFK Tuchlovice: Franěk (79´ Pospíšil Martin) – Procházka (73´ Pospíšil Mikuláš), Nejedlý, Tirol, Chaloupka –Hafenrichter (K), Kraus – Kedroň, Červenka, Brnovják – Fitko

Branky: 52´ Pešta, 59´ Mikolanda – 20´ Kraus

ČK: 85´ Kedroň

Domů » Sokol Nespeky - AFK Tuchlovice 2:1 (0:1) » Sokol Nespeky - AFK Tuchlovice 2:1 (0:1)