Sokol Nespeky – AFK Tuchlovice 2:1np (0:0)

V 7. kole jsme zavítali na hřiště v Nespekách. Nespeky se nacházeli v tabulce pouhý bod před námi, takže jsme chtěli vyhrát. Ale stejně tak nám byl znám fakt, že tým má útočnou posilu, Mikolandu. Zápas byl velmi náročný, tvrdý a útočný. Domácí měli mírnou převahu a dostávali se více do zakončení. K našemu štěstí neměli zrovna dobrou mušku a když trefili bránu, podržel nás Šimek. Ani my jsme nebyli bez šancí. Jedna z těch velkých, která měla být proměněna, byla šance Brnovjáka, který hlavičkoval po rohovém kopu, bohužel jeho snahu zhatil Drážek.

Druhý poločas jsme začali propadat, ale stále jsme drželi čisté konto. Bohužel 81. minuta se stala osudnou. Krejza osamostatnil Kočího, který z první sklepl před bránu nehlídanému Mikolandovi. V tu chvíli začal kolotoč. Moc jsme chtěli alespoň vyrovnat, ale stejně tak domácí chtěli udržet výhru. Hra se přiostřovala a některým začaly téct nervy. K našemu štěstí jsme udrželi alespoň trochu chladnou hlavu a hráli důsledně. Ovoce to přineslo v 90. minutě. Celou akci začal Kubů, který obral soupeře o míč a našel ve vápně Jalaghoniu, ten i přes nátlak soupeře dokázal sklepnout balón na střed přímo do nohy Hadrikovi, který tváří v tvář brankáře Drážka proměnil. Sudí nastavil 5 minut, bylo to asi nejdelších pět minut v sezóně. Věděli jsme že body z Nespek budou vzácné, i když jich bude málo, ale nakonec jsme remízu udrželi. Penaltový rozstřel se nám tentokrát bohužel nepovedl a proto jsme si odvezli jen jeden bod, ale zato velmi vydřený.

Trenéra AFK Tuchlovice:  V životě jsem se takhle neradoval, jako při té vyrovnávací brance. Mám hrozně dobrý pocit z našeho týmu, jakou máme atmosféru a jaké má tým srdce.

AFK Tuchlovice: Šimek – Pilař, Kubů, Pudil (C), Brnovják – Jalaghonia, Kala (90´ Procházka) – Pospíšil Mikuláš (90´ Fitko), Kraus, Červenka (76´ Čižinský)– Hadrika

Branky: 81´ Mikolanda – 90´ Hadrika

Domů » Sokol Nespeky - AFK Tuchlovice 2:1np (0:0) » Sokol Nespeky - AFK Tuchlovice 2:1np (0:0)