Sokol Semice – AFK Tuchlovice 3:0 (1:0)

Ve 23. kole jsme zavítali na do Semic. Soupeř se v tabulce nachází pod námi takže by se zdálo, že to bude lehký soupeř. Opak je však pravdou. Semice velmi bojují o záchranu a proto nám přichystali těžký zápas. Zápas začal útočně na obou stranách ovšem již v 26. minutě došlo k nešťastné situace, kdy si šel Franěk pro balón a hlavní rozhodčí Dohnal jej posoudil jako nedovolený a nařídil pokutový kop. Ten s přehledem proměnil Cáska (1:0). Gól nás nezlomil a my útočili. Šancí jsme si vybojovali více než domácí, ale jak už se nám děje v posledních zápasech, nedostali jsme balón do sítě a to přesto, že během prvního poločasu šel Kraus i Cabejšek sám proti brankáři domácích. Přesto jsme však do kabin šli nabuzeni, že jednogólový náskok soupeře stáhneme.

Druhý poločas již tak jednoznačný nebyl. Domácí nás začali více tlačit a hlavně přidali na důrazu. V 63. minutě se do brány trefil Dudla a od té doby jsme se jen bránili a nevytvářeli si žádné větší šance. Bohužel v 68. minutě dodal poslední hřebíček do rakve Nejedlý, když si smolně srazil balón do vlastní sítě. Od té doby jsme si jen přáli aby sudí odpískal konec. Byl to důležitý zápas za cestou k udržení v soutěži, ale my ho bohužel nezvládli. Příští týden nás doma čeká Sparta Kutná Hora, která je pouze bod pod námi.

Trenér AFK Tuchlovice: “Semice museli nutně vyhrát, my na tom jsme podobně, tak to byl zápas o 6 bodů! Začali jsme dobře, drželi jsme míč, byli jsme důrazní v soubojích, hráli jsme i fotbal, ovšem jen po šestnáctku. Přesto jsme si vypracovali 2 stoprocentní šance, nejdříve po kolmé přihrávce šel sám na golmana Kraus, ale nepochopitelně vnějším nártem kopl míč do autu, potom Cabejšek, který hrál zleva šel sám na golmana, trefili ale jen jeho. V 25.minutě jsme zaváhali na naší levé straně, kam se dostal pravý halv soupeře, Franěk vyběhl a souboj posoudil rozhodčí Dohnal jako faul!? Z penalty jsme prohrávali 1:0. Ve druhé půli jsme chtěli srovnat, otevírali jsme ale prostory na obou stranách a Semice nám chodily do brejků, přestali jsme plnit základní defenzivní činnosti a tím jsme dali soupeři šanci na skórování – lehce jsme 2x inkasovali a zápas se jen dohrával . Zhodnotíme si zápas v úterý, rychle zapomeneme a připravíme se na další klíčový souboj o udržení s Kutnou Horou!”

AFK Tuchlovice: Franěk – Fitko, Nejedlý, Tirol, Chaloupka – Hafenrichter (K), Pudil – Červenka (64´ Brnovják), Kraus, Cabejšek – Kedroň (78´ Procházka)

Branky: 26´ Caska (p), 63´ Dudla, 68´ Nejedlý (vl.)

Videozáznam ze zápasu zde.

Domů » Sokol Semice - AFK Tuchlovice 3:0 (1:0) » AFK Sokol Semice - AFK Tuchlovice 3:0 (1:0)