TJ Klíčany – AFK Tuchlovice 2:1np (0:0)

V 18. kole jsme vyjeli na hřiště Klíčan. Do zápasu se tentokrát nezapojil Cabejšek a Tirol. Opět se jednalo o přímý souboj o záchranu. Bodový rozdíl mezi námi byl jeden bod a spodek tabulky se začal přibližovat. Museli jsme přivést co nejvíce bodů. Bohužel zápas tomu neodpovídal, hlavně první půle. Všude jsme byli až druzí a nebyli jsme dostatečně důrazní. Bohužel ve 35. minutě musel ze hřiště odejít Fitko.

Druhý poločas také nezačal úplně podle představ v 58. minutě se po dlouhém centru, před naší brankou ocitl Jeslínek, kterého jsme nedokázali ubránit. Druhým dotekem už poslal míč rovnou do brány (1:0). Tento gól nás ale nakopl. Začali jsme být důraznější a chtěli jsme hrát. V 67. minutě se ukázala jiskřička naděje. Po zákroku na Hornofa ve vápně soupeře byla nařízena penalta. K té se postavil Procházka a proměnil (1:1). Od této chvíle začal mít zápas obrátky. Vyhrát chtěli všichni, ovšem i přes šance které jsme si vytvářeli, nedokázali jsme dostat míč do brány a utkání tak skončilo další remízou. Proto se muselo jít na penaltový rozstřel. Zde jsme tentokrát bohužel tak úspěšní nebyli. Po sedmi sériích jsme prohráli a odvezli jsme si z Klíčan pouze bod. Není to moc, ale ze hřiště soupeře stále lepší než nic.

AFK Tuchlovice: Šimek – Fitko (C) (36´ Kostič), Nejedlý, Hornof, Pospíšil Mikuláš – Kubů, Kala (83´ Chochola) – Krsek, Procházka, Brnovják – Hadrika

Branky: 58´ Jeslínek – 67´(p) Procházka