TJ Sokol Nové Strašecí – AFK Tuchlovice 1:2 (1:1)

V 11. kole nás čekalo derby s Novým Strašecím. Strašecí se v letošní sezóně moc nedaří a tak jsme chtěli využít situace a přivést všechny body domů. Do zápasu jsme nastoupili v plné sestavě a byli jsme připraveni prát se o vítězství. Hned od první minuty jsme vyvíjeli tlak. Bohužel první šance do které se domácí dostali přišla z rohového kopu a hned jí dokázali využít. Centr na hranici malého vápna Šimek nedokázal vyrazit a Pařízkova sražená hlavička doskákala do branky. Věděli jsme však, že je teprve 12. minuta a času na to otočit skóre máme spoustu. Tlačili jsme soupeře jak jen to šlo, nepouštěli jsme domácí k naší bráně a doufali, že se nám podaří prostřelit Kleinmonda. Ovoce přišlo ve 34. minutě. kdy se do balónu opřel Fitko, nacentroval do vápna kde hlavou sklepával Procházka. Brnovjáka při střele sice zblokoval obětavý stoper, ale srazil míč pouze před vápno, kde si ho převzal Kraus a druhým dotykem propálil vše co mu stálo v cestě. Do poločasu už se skóre neměnilo a tak se šlo do kabin za stavu 1:1.

Většinou míváme druhý poločas lepší, jsme důraznější a boje chtivější. To jsme ale v tomto zápase nepotvrdili. Bohužel druhá půle byla z naší strany slabá. Nechávali jsme domácím mnoho prostoru a chyběl nám důraz. Ovšem vítězí ten co dá víc gólů, a to byli tentokrát Tuchlovičtí. V 76. minutě se Kraus rozhodl rozehrát roh na krátko s Pudilem, ten nacentroval přímo před bránu. Centr se ještě povedlo domácím odhlavičkovat, ale pouze na hranici vápna, kde byl připravený Procházka. Ten sebral všechnu sílu a prostřelil celou obranu včetně Kleinmonda (2:1). Bohužel nás ani tento gól nevyhecoval k větší produktivnosti a tak jsme se stále spíše bránili než útočili. Po konečném hvizdu jsme tedy byli šťastnější o tři uhrané body, i když zápas neměl úplně průběh v který jsme doufali. Příští týden přivítáme doma FK Bohemia Poděbrady a to od 15:30. Poděbrady se nyní nachází na předposledním místě s 6 body.

AFK Tuchlovice: Šimek – Fitko (89´ Červenka), Tirol, Pudil (C), Brnovják – Kubů, Kraus – Cabejšek (68´ Pospíšil Mikuláš), Procházka, Kala (46´ Jalaghonia) – Hadrika

Branky: 12´ Pařízek – 34´ Kraus, 76´ Procházka

Videozáznam ze zápasu zde.

Fotogalerie ze zápasu zde:

Domů » TJ Sokol Nové Strašecí - AFK Tuchlovice 1:2 (1:1) » Sokol Nové Strašecí - AFK Tuchlovice 1:2 (1:1)